29 Грудня 2017 | 527

Кам’янчани – серед переможців Всеукраїнської трудової акції школярів «Плекаємо сад»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки щорічної Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад» за 2017 рік.

Акція проводилась з метою виховання сучасного господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічного і трудового виховання учнів, привернення уваги органів влади та громадськості до проблем сільської школи, залучення до цієї важливої справи родин юних природолюбів і майбутніх господарів землі.

Серед 62 кращих робіт представлених з 17 областей нашої держави на III етап конкурсу були й конкурсні роботи школярів і юннатів з Кам’янеччини.

реклама

Гоцуляк Ірина, вихованка гуртка юних садівників Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, стала переможницею Всеукраїнської трудової акції школярів «Плекаємо сад». Дівчина була нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за її змістовні досягнення у навчально-дослідницькій роботі і практичній діяльності в галузі садівництва та активну участь в заходах Акції.

plekaemo sad2

Також за активну участь у Всеукраїнській трудовій акції школярів «Плекаємо сад» нагороджено Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України колектив вихованців загону «Екологічна варта» Кам’янець-Подільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

plekaemo sad3

За трудове виховання підростаючого покоління, активну роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій у садівництві та втіленню своїх знань на практиці під час Всеукраїнської трудової акції школярів «Плекаємо сад» керівника гуртка юних садівників Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання Гоцуляк Інну Василівну відзначено Подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Джерело: Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: