28 Червня 2017 | 2134

Кам’янчани не можуть знайти службу, яка б звільнила машину від стовпа ліній електропередач (ОНОВЛЕНО)

В редакцію Vdalo.info звернулась кам’янчанка: її родина вже два дні не може знайти службу, що допомогла б звільнити машину, на яку під час негоди 26 червня впав стовп ліній електропередач.

Машина знаходиться біля будинку по вулиці Вокзальна, 43.

«Ми вже два рази викликали міліцію, яка скала відповідні протоколи. Дзвонили на оперативну службу Кам’янець-Подільської міської ради (1505), а також звертались в приймальню заступника міського голови Вадима Савчука. Скрізь нас відправляють в різні інстанції. Міський та районний РЕМ заявляють, що цього стовпа немає у них на балансі. Ми в розпачі та просто не знаємо, що далі робити», – розповідає Тетяна Володимирівна.

У разі необхідності редакція Vdalo.info надасть необхідним структурам контакти постраждалої родини.

ОНОВЛЕНО

Менше ніж за годину до редакції зателефонував директор департаменту ЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Бабчинський. Дізнавшись координати постраждалих, разом з працівниками ДСНС він прибув на місцезнаходження автомобіля. Стовп лінії електропередач зняли з автівки.

– Мені дивно, чому ця інформація не дійшла до нас в штаб, – коментує ситуацію Олександр Бабчинський. – Прошу решту кам’янчан звертатися до мене безпосередньо або через Facebook у разі подібних ситуацій.

negoda1

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
14

Поділитися з друзями:

реклама