19 Лютого 2019 | 542

Кам’янчан запрошують стати учасниками програми безвідплатної фінансової допомоги від Уряду Японії

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями: як неурядовими, так і місцевими державними.

За програмою «Кусаноне» безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій, повідомляє прес-служба міської ради.

Сфера проектів

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою «Кусаноне». Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах:

  • медична допомога;
  • освіта;
  • надання допомоги прошарку населення, що живе в нестатках;
  • суспільний добробут;
  • навколишнє середовище.

Також особлива увага приділяється проектам із залучення жінок до суспільно-корисної діяльності.

Аплікаційну форму та додаткову інформацію про програму «Кусаноне» можна знайти на сайті Посольства Японії в Україні, або зателефонувавши в Посольство (дні та години прийому: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 12:30, тел. (38-044) 490-70-76, факс (38-044) 490-5502, e-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp).

Кінцевий термін подання заявок на отримання грантової допомоги із проектів людської безпеки програми «Кусаноне» – 1 березня 2019 року.

Нагадаємо, що за програмою  «Кусаноне» допомогу вже отримали Кам’янець-Подільський перинатальний центр та дитячі навчальні заклади Кам’янця-Подільського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

26
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: