2 Листопада, 2020 | 476

Як вибрати валізу в поїздку?

Вирушаючи в поїздку більше ніж на один день, людині необхідно взяти з собою якийсь мінімум речей. Як мінімум в базовий комплект кожного виду предметів по догляду за особистою гігієною, а також змінний одяг і білизна. Люди, які часто їздять в поїздки, як-ніхто розуміють, наскільки важливо навчитися раціонально збирати речі в дорогу і вибрати найзручніший вид валізи для транспортування.

Найзручнішим варіантом донині вважається валіза на коліщатках. Її легко переміщати, вона досить містка і стійка до сильних ударів. Але, необхідно вміти вибирати правильно такий різновид валізи. У звичайному магазині можна знайти велику кількість різних варіантів. Але, те, який з них буде найбільш зручним і гідним кандидатом, складно зрозуміти, якщо не знати кілька простих порад по його вибору. На сайті https://samsonite.ua/ru/bagaz/valizi/ruchna-poklazha можна вибрати валізу відмінної якості. Вона прослужить не один рік і стане вірним супутником в будь-яких поїздках.

На що звернути увагу при покупці валізи?

Є кілька важливих факторів, на які необхідно звернути увагу при покупці валізи. Основні з них такі:

  1. Частота поїздок і їх середня тривалість.
  2. Кількість речей, які людина зазвичай бере в поїздку.
  3. Умови експлуатації валізи.

Найкраще на запас мати відразу два види валіз: для ручної поклажі і більшого розміру. Так, людина в будь-який момент буде готова до будь-яких поїздок. У разі постійних відряджень або короткострокових поїздок, обов’язково повинен бути один не великий чемодан. Варто врахувати, що є різні моделі в залежності від матеріалу, з якого зроблений корпус. Наприклад, найбільш компактні варіанти – це валізи з корпусом зробленим із пластику. Тканинна валіза дуже містка. Більш стійкий до ударів і падінь буде також тканинний корпус. При цьому, пластик створить надійний захист від деформації форми для речей всередині.

За кількістю коліщаток – є варіант з двома і чотирма колесами. Другий буде більш зручним для транспортування. Але більш компактними будуть два колеса, які зазвичай трохи ховають в корпус валізи.

Дуже важливо, щоб у валізи була надійна ручка. Від неї багато в чому залежить комфорт у використанні валізи. У неї повинні бути надійні справні механізми і міцна основа, яка зможе витримати різну вагу речей у валізі.

Поділитися: