7 Листопада 2016 | 1371

ID-картки замість паспортів: де отримати і скільки коштують

З третього листопада припиняється прийом заяв на видачу паспортів громадянина України у формі книжечки. Відтепер ID-картки будуть видаватись не лише тим, хто вперше отримує паспорт, але й тим, хто пошкодив або втратив свій паспорт з різних причин. Паперові документи будуть дійсні аж до закінчення терміну їх дії.

У зв’язку з припиненням видачі паспортів у формі книжечки, Управління надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської міської ради з 3 листопада 2016 року не здійснює прийом документів для оформлення і видачі  паспорта громадянина України та оформлення  і видачі паспорта громадянина замість втраченого, викраденого чи пошкодженого».

Відтепер, щоб отримати паспорт громадянина України у формі картки ID-картки, необхідно звернутись в Управління державної міграційної служби в Хмельницькій області м. Кам’янець-Подільський за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Д. Галицького, 6.

Як повідомила начальник Управління надання адміністративних послуг Ірина Остафійчук, Центр надання адміністративних послуг (м. Відродження, 1, каб.106) продовжує прийом документів для вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Згідно постанови уряду №770, вартість оформлення паспорта у формі картки, (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі карти) –  87 грн. ( термін видачі – не пізніше 20 робочих днів з моменту оформлення заяви-анкети )  або 174 грн. (не пізніше 10 робочих днів).

При першому одержанні документа, зміні прізвища, імені та по батькові – сплата державного мита не передбачена.

До переваг ID-картки відносять захищеність документа від підробок, зручність та зносостійкість у порівнянні з паперовими аналогами, швидкість у разі надання адміністративних послуг та спрощення подорожей до країн, які використовують автоматичні системи пропуску.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

36
1

Поділитися з друзями:

реклама