23 Лютого 2018 | 1283

Художник з Кам’янця-Подільського номінується на Премію PinchukArtCentre

24 лютого у PinchukArtCentre відкриється виставка 20-ти номінантів, які були обрані з понад 650 художників на участь у 5-му конкурсі на здобуття Премії для українських художників віком до 35 років.

В експозиції представлені твори молодих художників із усіх регіонів України. Серед них і кам’янчанин Олег Перковський, який наразі мешкає та працює у Львові.

Олег народився у Кам’янці-Подільському у 1984 році. Навчався в Українській Академії Друкарства (графіка). Учасник стипендіальних програм «Gaude Polonia» та «Мозаїка міста».

реклама

Експериментує з відео, графічним живописом, темою архітектури та стріт-артом. Олег Перковський – співзасновник та віджей формації «Restart». Автор проекту «Ужгородський зелений».

Роботи художників, представлені на виставці у PinchukArtCentre, розкривають широкий діапазон тем: від актуальних суспільно-політичних до одвічних тем самопізнання та майбутнього людства.

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження в Києві в квітні 2018 року. Міжнародне журі призначить головну премію у розмірі 250 000 гривень, а також дві спеціальні премії – по 60 000 гривень. Крім того, переможці зможуть пройти стажування у майстернях провідних художників світу. Володаря призу громадськості буде визначено голосуванням відвідувачів, він отримає 25 000 гривень.

Фото: art.lviv-online.com, zakarpat.brovdi.art

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: