14 Квітня 2017 | 252

Хто і що імпортує на Хмельниччину

З початку 2017 року головними країнами-імпортерами, які активно постачають товари власного виробництва у Хмельницьку області, стали Швейцарія, Польща та Німеччина. Як повідомляє ДФС області, питома вага їх продукції від загальної кількості оформлень становить 56 %.

Загальна вартість імпортованих товарів у нинішньому році досягла 2,2 мільярдів гривень, що на 800 мільйонів гривень перевищує показник 2016 року.

Європейські країни поставляють на Хмельниччину переважно товари промислового виробництва, інтеграція яких у регіональну економіку сприятиме її якісному розвитку. До імпортованих товарів входять трактори, машини та механізми для збирання в обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення, обладнання для обробки гуми та пластмас, кам‘яне вугілля, сталевий прокат, полімери у первинних формах.

Середньоденні нарахування від проведення зовнішньоекономічних операцій з імпорту товарів на Хмельницькій митниці ДФС на сьогодні фактично становлять 11,2 мільйона гривень, тоді як на цю пору торік вони досягали рівня у 9,1 мільйона гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама