3 Січня 2017 | 258

Хотів взуття, а отримав громадські роботи

Горе-крадію, який намагався викрасти пару спортивного взуття фірми «T.Taccardi» вартістю 780 грн, Камянець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області призначив покарання у вигляді громадських робіт.

Випадок стався  у торгівельній залі магазину «Карі», в приміщенні ТЦ «Ювілейний». Вважаючи, що ніхто із працівників магазину та покупців не звертає на нього уваги, обвинувачений взяв  взуття з прилавку, заховав його під куртку, та, не розрахувавшись, вийшов повз касу з магазину у коридорне приміщення торгового центру.

Однак, в цей час через антикрадіжну систему спрацювала сигналізація, і крадія відразу ж зупинив працівник магазину «Карі», якому він добровільно повернув викрадене взуття.

Оскільки обвинувачений вперше притягався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину, а також через відсутність у представника потерпілого будь-яких претензій майнового та морального характеру, 22 грудня 2016 суд призначив чоловікові покарання у вигляді громадських робіт на строк 80 (вісімдесят) годин.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама