29 Листопада 2016 | 253

Гуменецька ОТГ співпрацюватиме з муніципалітетами Польщі

Меморандум про співпрацю з муніципалітетами Хоцень та Барухово Куявсько-Поморського воєводства Польщі підписали голови Гуменецької , Новоушицької, Сатанівської селищних та Лісовогринівецької сільських об’єднаних територіальних громад Хмельниччини.

Як інформує пре-служба облради, підписання відбулось в рамках офіційної зустрічі польської делегації з головою обласної ради Михайлом Загородним та головою облдержадміністрації Олександром Корнійчуком.

«На Хмельниччині сьогодні вже утворено 22 об’єднаних територіальних громади, і саме за цим показником область є одним з лідерів процесу об’єднання громад. Ще у чотирьох ОТГ призначені вибори на 18 грудня цього року, – наголосив Михайло Васильович. – За чисельністю населення ОТГ також різні – від 6 до 36 тисяч мешканців. Але уже зараз, по завершенні першого року діяльності ОТГ, громади відчули реальні переваги цієї реформи. Польща цей шлях уже пройшла. І я сподіваюсь, що ваш неоціненний досвід об’єднання громад допоможе і нам пройти цей шлях реформ ефективно та організовано».

На сьогодні Хмельниччиною реалізовується десять угод про співробітництво з іноземними країнами. Досить динамічно розвивається співпраця з регіонами Республіки Польща. Зокрема, з Куявсько-Поморським та Люблінським воєводствами реалізуються дві партнерські угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама