4 Жовтня 2021 | 3694

Громадську активістку у Кам’янці-Подільському відключили від водопостачання за борги

Впродовж декількох днів аварійні бригади КП «Міськтепловоденергія» у Кам’янці-Подільському намагались отримати добровільний доступ до інженерних мереж однієї з квартир житлового будинку на вулиці Молодіжній, 23.

Однак, за словами пресслужби комунального підприємства, ані вмовляння, ані численні попередження та офіційні листи результату не дали. Тож, 1 жовтня працівники комунального підприємства обмежили водопостачання до квартири боржниці.

Власниця квартири на третьому поверсі заборгувала підприємству більше 25 тисяч гривень, роками ігнорує візити контролерів підприємства і навідріз відмовилась надати доступ до інженерних мереж всередині квартири навіть для ліквідації аварії, – йдеться у повідомленні.

Відремонтувати пошкоджену мережу без доступу до квартири було неможливо, а отже шукати вихід до труби довелося з допомогою радикальних методів – розбити нішу в стіні зі сторони під’їзду. Діставшись до стояка та лічильника холодної води, фахівці підприємства за декілька хвилин обмежили доступ води до квартири боржниці.

Власницею цієї квартири є відома в місті громадська діячка і активістка.

Роботи з відключення тривали впродовж декількох годин, проте з квартири до працівників КП «Міськтепловоденергія» так ніхто і не вийшов.

У підприємстві повідомляють, що боржників наразі мають чимало. Cтаном на 1 жовтня мешканці міста заборгували за послуги з опалення, водопостачання та водовідведення близько 45 мільйонів гривень. І наразі ця цифра тільки зростає…

Щодня контролери підприємства працюють зі споживачами, що заборгували за послуги. І значна частина кам’янчан знаходить можливість поступово гасити накопичені борги, адже для цього є чимало методів – договори реструктуризації боргу, авансові платежі тощо.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дії працівників «МТВЕ»?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: