18 Листопада 2016 | 144

Громадські активісти хочуть внести зміни в Регламент міськради

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбувся навчальний семінар «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини». Захід організувала громадська організація «Хмельницька ініціатива».

У ході семінару спікери Олег Черненко та Володимир Гарієвський зокрема розповіли про судову практику та правове регулювання конфлікту інтересів у місцевих радах.

У Кам’янці-Подільському, за словами Олега Черненка, у регламенті міської ради не прописаний механізм врегулювання конфлікту інтересів.

reglament

Саме тому активісти розробили зміни до Регламенту, які вже впровадженні на Хмельниччині, та запропонують ухвалити їх місцевим обранцям.

«Ми плануємо провести перемовини з усіма кам’янецькими депутатами. Наша ціль – максимальна прозорість роботи місцевих рад. У Регламенті Кам’янець-Подільської міськради наразі взагалі жодної згадки про конфлікт інтересів, однак впевнений, що ми це виправимо!»,  – повідомив в коментарі Vdalo.info голова «Хмельницької ініціативи» Олег Черненко.

Довідка. Громадська організація «Хмельницька ініціатива» – неурядова, неприбуткова, позапартійна інституція, створена у серпні 2014 року громадським активістами Хмельницького.

Проект «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини» спрямований на впровадження у Регламенти ряду міських рад обласного значення (Хмельницький, Нетішин, Старокостянтинів, Славута, Кам’янець-Подільський, Шепетівка) та новостворених об’єднаних територіальних громад Хмельницької області окремих норм, що регулюють конфлікт інтересів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама