21 Лютого 2019 | 2681

Гральний бізнес в Кам’янці-Подільському: депутати звернулись до вищого керівництва країни

21 лютого, на позачерговій сесії міської ради депутати прийняли звернення до вищого керівництва країни, Генеральної прокуратури України та Національної поліції, яке стосується сфери грального бізнесу.

Кам’янчани обурені, адже мало не на кожному кроці у місті з’являються гральні заклади, які прикриваються вивісками лотерей.

Де-юре гральний бізнес в Україні заборонений уже майже десять років, але де-факто ігромани не відчувають нестачі у місцях, де можна випробовувати долю: свою і своїх рідних. Адже не секрет, що схильність до азартних ігор прирівнюється за важкістю до наркоманії та алкоголізму і часто стає причиною розпаду сімей, вбивств та інших тяжких злочинів.

Попит на такі заклади величезний, тож не дивно, що вони відкриваються буквально двері у двері. Агенти нерухомості у коментарях Vdalo.info повідомляють, що взяти в оренду офісне приміщення в Кам’янці-Подільському стало вкрай важко, оскільки більшість з них зайняті саме гральними закладами.

В останніх півроку проблема з гральними закладами стала актуальною для всієї України. А в нашому місті, де проживає більше 30 тисяч студентської молоді, така ситуація неприпустима, – повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

І ще нюанс. Думаєте, чому всі гральні заклади так схожі один на одного? Мова йде про франшизу. Так, ви все правильно почули. Національна лотерея гарантує своїм потенційним партнерам безкоштовне встановлення і обслуговування обладнання, навчання персоналу, витратні матеріали. На OLX безліч оголошень про відкриття салонів «під ключ». Потрібно лише приміщення, кілька тисяч доларів – і ти власник бізнесу, нехай і незаконного, але того, що «кришується» на рівні державних мужів найвищого ешелону.

Тому якою буде реакція вищого керівництва країни на звернення депутатів Кам’янця-Подільського, на жаль, можна передбачити…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте ефективність такого звернення?

168
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: