21 Січня 2019 | 369

Грабіжники, що напали на чоловіка у Кам’янці-Подільському, отримали вирок суду

Кам’янець-Подільский міськрайонний суд виніс вирок двом жителям Кам’янець-Подільского району, які напали на чоловіки та пограбували його.

Подія сталась 23 лютого 2018 року в Кам’янці-Подільському. Двоє молодих чоловіків напали на третього. Один вдарив потерпілого в обличчя, а коли той впав, другий – завдав удару ногою в грудну клітку. Витягнувши з кишень потерпілого телефон та гаманець з 800 грн., зловмисники утекли.

У суді обвинувачений, який першим вдарив жертву, свою вину визнав частково. Пояснив, що його дії кваліфікували не правильно. В обличчя, погоджується, вдарив, але у відповідь на словесні образи потерпілого. Телефон, за його словами, лежав на землі, тож подумав, що випав у нього, і підібрав. Був, каже, один. Інший обвинувачений запевняв, що стосунку до розбою взагалі не має, бо у цей час купував у магазині цигарки.

Проте суд вирішив, що докази по справі повністю суперечать таким свідченням і є спробою уникнути кримінальної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, обидвом нападникам суд призначив 5 років неволі з конфіскацією усього належного їм майна, крім житла.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте вирок?

6
5

Поділитися з друзями:

реклама