13 Березня 2017 | 415

Горе-зловмисник обікрав батьків друга, але вчасно схаменувся

Наприкінці 2016 року в Кам’янці-Подільському мешканець району прийшов провести друга на заробітки у Польщу. Після проводів залишився переночувати в квартирі, де мешкали батьки друга. Скориставшись тим, що за ним ніхто не спостерігає, зловмисник таємно викрав золоті прикраси із шкатулки, що знаходилася в шафі, і здав їх у два ломбарди.

Згодом чоловік сам розповів про свій вчинок батькам друга, викупив викрадені золоті вироби та повернув їх власникам.

Ошукані батьки висловили прохання до суду суворо не карати горе-грабіжника та призначити йому покарання у виді штрафу в мінімальному розмірі, який передбачений в такому випадку.

Суд врахував усі обставини справи, а також той факт, що обвинувачений вперше притягається до кримінальної відповідальності,  а також добровільно та повністю відшкодував потерпілим завдану майнову шкоду.

6 березня Камянець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області ухвалив рішення призначити  покарання у виді штрафу в розмірі пятдесяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 867 грн.

Залишається сподіватись, що вирок суду буде достатнім для виправлення обвинуваченого, кари та запобігання вчинення ним нових злочинів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама