11 Лютого 2020 | 4627

Головне за день: тіло жінки в колекторі, перевірка масла в садочках та майбутнє Соборної

Ось вам, дітки, маселко. У Кам’янці-Подільському вирішили перевірити якість масла, яке постачає в дитячі садочки ТОВ «Вівальді Д».  У мерії запевняють, що до відбору зразків масла начебто залучили громадськість, батьків, певних журналістів, що мало зробити процес відкритим та прозорим. Обрали три ДНЗ № 5,18 та 23.

Одна з причин перевірки – раніше продукція зазначеного підприємства неодноразово потрапляла в поле зору Держпродспоживслужби як така, що не відповідає встановленим вимогам.

Результати експертизи будуть відомі найближчим часом. Варто зазначити, що у соцмережах доволі скептично поставилися до такої експертизи, адже ще на сесії міськради депутати не бачили необхідності у позаплановій перевірці масла «Вівальді Д». Ситуацію, зокрема, змінив розголос у мережі.

Не миттям, так катанням. Хмельницький забудовник Сергій Садовий, проєкт якого щодо будівництва на Соборній підземного торгового центру за зверненням кам’янчан був призупинений, представив новий ескіз. Тепер мова йде про зведення п’яти наземних капітальних споруд. Саме цей проєкт розглянули члени депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

Тим часом заступник міського голови Сергій Бабій запевняє:

Соборна має стати єдиним простором з єдиною кольоровою гамою, як у Вроцлаві, Кракові чи Гданську, наприклад. Вулиця повинна бути пішохідною.

Загадкова смерть. Тіло 41-річної жінки без ознак насильницької смерті виявили в колекторі теплотраси по вулиці Крип’якевича. Причина загибелі встановлюється.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
10

Поділитися з друзями:

реклама