13 Лютого 2020 | 1491

Головне за день: допомога маленькій кам’янчанці, медичне устаткування з Німеччини та молодь проти наркотиків

Потрібна допомога. Радісна звістка облетіла Кам’янець-Подільський – у доньки кам’янчанина, учасника АТО Віки Власюк, для якої допомогу на лікування збирали всім містом, пухлина виявилась не злоякісною! Наразі збір коштів для Вікторії закрито.

Але допомоги потребує ще одна дівчинка – Поліна Рипневська. Саме на її підтримку буде спрямована благодійна акція, яка відбудеться 14 лютого в парку Героїв Євромайдану о 16:00.

Банківські рахунки мами дівчинки:

Приватбанк: 5168 7573 4979 8209 Ільюк Ілона

Карта для $: 5168 7573 9246 6647 Ільюк Ілона

Евро валюта: 5168 7573 9248 7668 Ільюк Ілона

Das ist fantastisch. Потрапили до лікарні і вас приємно здивували якісні ліжка, постільна білизна, приліжкові тумби? Можливо, вони з Німеччини.

Так, Кам’янець-Подільський вже вшосте отримує гуманітарний вантаж від німецького благодійного фонду «H.O.P.E», з яким співпрацює уже два роки. Цього разу серед медичного устаткування багатофункціональні ліжка, приліжкові тумби, ковдри, постільна білизна, ролятори, інвалідні крісла, інфузійні стійки тощо.

В першу чергу, ми укомплектуємо перинатальний центр, а далі – інші медичні установи, – говорить заступник міського голови Вадим Савчук.

Молодь проти наркотиків. У Кам’янці-Подільському молодь вкотре взялась замальовувати надписи з наркоадресами. Участь у акції взяли молоді люди з осередку «ХОМА» та молодіжної ради Кам’янця-Подільського.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: