27 Листопада 2018 | 430

Голова ОДА: на Хмельниччині є невелика соціальна напруга, але відстуня потреба створювати військову адміністрацію

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий заявив, що в області спостерігається невелика соціальна напруга, яка наразі не потребує створення додатових органів.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Поділля-Центр” за кілька годин до введення парламентом воєнного стану в 10 областях.

За його словами, у понеділок була скликана нарада за участю керівництва силових структур регіону.

“Обговорювали, що сьогодні відбувається у таборі радикально налаштованих сил. Хочу наголосити, що стан соціальної напруги в області є невеликим, а тому не бачимо потреби створювати військову адміністрацію”, – заявив Лозовий.

Він запевнив, що мешканці Хмельниччини “не відчують глобальних змін” після введення воєнного стану.

Як відомо, ввечері 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану. За відповідний законопроект проголосували 276 депутатів.

Під час виступу в Раді президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний час не по всій території України, а лише в окремих областях. Йдеться про області, розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Президент заявляв, що воєнний стан запровадять з 9 години 28 листопада. Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: