21 Листопада 2016 | 193

Гідність – головна тема зустрічі пластунів

День Гідності та Свободи, який 21 листопада відзначається в Україні, пластуни Кам’янця-Подільського провели в камерній атмосфері за філософськими розмовами про наслідки Революції Гідності та поняття гідності як визначального в житті кожного з нас.

Після перегляду сюжету про події на Майдані, мало хто зміг стримати сльози: у кожного на душі залишився глибокий слід від втрати близьких друзів. Хтось загинув на Майдані, а хтось під час війни на сході, яка стала своєрідним продовженням протистояння у Києві.

Чи варті були символи Євромайдану цих жертв?

Майже одностайно пластуни вважають, що варті. Головне питання, над яким змусив замислитись присутніх модератор зустрічі Віктор Годний, – чим для нас є гідність сьогодні і чи готові ми її захищати.

Усі зійшлись на думці, що в нашому місті, як і в усій країні, поступ є незначним, а гасла і прагнення Майдану поступово відходять у забуття. Але ні в якому разі не можна говорити про зневіру і «все пропало». Пошук нових стратегій та шляхів для відстоювання принципів Майдану, – саме це має бути метою усіх активних громадян країни та Кам’янця-Подільського зокрема.

Поки що зустріч закінчилась на філософських роздумах про совість, чесність та принциповість. Але сподіваємось, що з цих розмов рано чи пізно з’явиться потрібна сила, яка зможе взяти на себе відповідальність та стане гідною свободи, за яку три роки поспіль продовжують гинути прості українці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: