21 Листопада 2016 | 219

Гідність – головна тема зустрічі пластунів

День Гідності та Свободи, який 21 листопада відзначається в Україні, пластуни Кам’янця-Подільського провели в камерній атмосфері за філософськими розмовами про наслідки Революції Гідності та поняття гідності як визначального в житті кожного з нас.

Після перегляду сюжету про події на Майдані, мало хто зміг стримати сльози: у кожного на душі залишився глибокий слід від втрати близьких друзів. Хтось загинув на Майдані, а хтось під час війни на сході, яка стала своєрідним продовженням протистояння у Києві.

Чи варті були символи Євромайдану цих жертв?

Майже одностайно пластуни вважають, що варті. Головне питання, над яким змусив замислитись присутніх модератор зустрічі Віктор Годний, – чим для нас є гідність сьогодні і чи готові ми її захищати.

Усі зійшлись на думці, що в нашому місті, як і в усій країні, поступ є незначним, а гасла і прагнення Майдану поступово відходять у забуття. Але ні в якому разі не можна говорити про зневіру і «все пропало». Пошук нових стратегій та шляхів для відстоювання принципів Майдану, – саме це має бути метою усіх активних громадян країни та Кам’янця-Подільського зокрема.

Поки що зустріч закінчилась на філософських роздумах про совість, чесність та принциповість. Але сподіваємось, що з цих розмов рано чи пізно з’явиться потрібна сила, яка зможе взяти на себе відповідальність та стане гідною свободи, за яку три роки поспіль продовжують гинути прості українці.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
1

Поділитися з друзями:

реклама