30 Червня, 2017 | 679

Гаражні ворота Ryterna, Hormann, Alutech та Doorhan від brama-market.lviv.ua: ціни і характеристики

Гаражні ворота європейського виробництва – це  особливі брами, які можуть стати вашими надійними друзями на довгі роки. На сьогодні міжнародний ринок брамної продукції на вибір пропонує безліч варіантів, які відрізняються не лише країною і авторством, але й також наповненням, декором, властивостями. Порівняємо найбільш популярних виробників і спробуємо зрозуміти, які саме підійдуть для вашого гаража. Ворота у Львові та ціни на них дивіться у нас.

Порівняльна характеристика гаражної продукції світових виробників

Найбільш популярними на сьогодні є заводи Німеччини, Білорусії, Литви та Чехії. Чим же вони відрізняються?

Ryterna
(Литва)
Hormann
(Німеччина)
Alutech
(Білорусь)
Doorhan
(Чехія)
Сендвіч (мм) 42 40-45 40
Захист від корозії 7 мкм грунтове покриття Нержавіюча фурнітура Обробка цинком 18 мкм цинкове покриття
Балансування Торсіонний/пружинний
Ресурс роботи Мінімально – 25 тис. циклів
Гарантія 3 роки 1 рік 3 роки

ВАЖЛИВО ЦЕ ЗНАТИ!

Ворота підйомні в гараж з наповненням сендвіч-панеллю підходять для монтажу в гаражах, які опалюються в зимовий період. Саме завдяки наповненню, а також утеплювачу, розташованому по всьому периметру системи, навіть у люті морози ваш гараж буде мати приємну теплу температуру всередині.

Вартість європейської продукції

Говорячи про гаражні брами, треба зазначити, що ціна буде залежати від двох факторів: завода-виробника і габаритів системи.

Hormann
(Німеччина)
Ryterna
(Литва)
Alutech
(Білорусь)
Doorhan
(Чехія)
Стартова ціна (євро) 592 487 462 392

Додаткові опції для встановлення на гаражні системи

Головною та незамінною є автоматика. Вона представлена багатьма виробниками, але особливо популярними в Україні є італійськи бренди Фаак, Каме, Найс. Вони не лише користуються попитом у користувачів, але й також ідеально підходять для роботи в кліматичних умовах України. Ворота автоматичні для гаража – це найбільш популярний тип брамних систем.

Не менш запитуваною є хвіртка. Доступні варіанти: плоский, низький або стандартний поріг. Вона призначена прискорювати процес потрапляння всередину приміщення, економити ресурс роботи.

Вам на вибір надається безліч варіантів декору: 200 кольорів з палітри RAL, накладки, врізані віконця. Обирайте ідеальний дизайн і створюйте власний стиль!

Переваги купівлі у нашого салону

Перше і головне: ми маємо доступні ціни на секційні, гаражні складні ворота, ролетні ворота підйомні, вуличні системи. 5 років сервісного обслуговування гарантовано кожному!

ПРИЄМНИЙ БОНУС від салону воріт «БРАМА МАРКЕТ» Львів: оформляйте замовлення на брами для гаражного і вуличного отвору! Вони дарують знижку 200 €!

Мережа офісів автоматичних воріт по Україні «Брама Маркет» – Львів, Полтава, Коломия.

vorota1

Поділитися: