24 Вересня 2019 | 392

Frankivsk Half Marathon’19

Сім’я кам’янчан, Вадим та Наталія Рудик, які люблять спорт та пропагують активний спосіб життя, разом із тренером Сніжаною Кікіш ризикнули та запустили новий для міста проект – біговий клуб.

KIDS RUN CLUB.K.P. – це легкоатлетичний клуб бігу для дітей, який засновано  в червні 2019 року за фінансової підтримки провайдера інтернету та кабельного телебачення CRAZY NETWORK, за сприяння Юридичної компанії «Рудик та партнери».

Батьки юних атлетів, а здебільшого це бігуни зі стажем, долучилися до ініціативи та з самого початку літа тренувалися до перших виїзних змагань з бігу у м. Івано-Франківськ. Атлети зареєструвались на Frankivsk Half Marathon’19 .

Дитячі дистанції: вікові групи : 0-6 років – 100м, стартували Матвій Диндюк та Богдан Рудик; 7-9 років – Владислава Рудик, Бродська Віола та Римарович Назар долали 500м, в категорії 10-12 років – 1км пробігли Анна Костик та Максим Диндюк.

Усього з клубу бігло 7 діток, найменшому Матвію Диндюку виповнилося 3 рочки, найстаршим діткам – 10 років.

Серед дорослих, на дистанції 21 км змагалися чоловіки, Вадим Рудим та Олег Римарович, які успішно фінішували та показали рекордні для дистанції результати.

На дистанції 10 км клуб представляли бігуни на чолі з подружжям Кікіш – тренер Сніжана, її чоловік Ілля, подружжя Петро та Наталія Бродські, Наталія Рудик та Наталія Римарович.

Пейсмейкером, бігуном, який слідкує за темпом команди та задає ритму виступив марафонець та співзасновник клубу Вадим Рудик.

Усі фінішери були нагороджені тематичними медалями та харчовими наборами, також кожен учасник івенту мав можливість посмакувати борщем від Мальтійської медичної служби.

Рівна траса, хороша організація, музичний супровід на дистанції та прекрасні вболівальники- ось що вабить бігунів на Франківський півмарафон.

І на останок хочемо додати, що тема здоров’я настільки актуальна і так тісно пов’язана з особистою ефективністю будь-якої людини, що спорт обовязково має стати невід’ємною частиною нашого життя.

А з чого потрібно починати, як навчитися бігати технічно і швидко, в чому полягають основні принципи здорового ставлення до життя – це ви можете дізнатися в біговому клубі KIDS RUN CLUB.K.P.

https://rudyklawyers.com.ua/

https://crazy.net.ua/index.php/kampod/

https://www.facebook.com/Kids-run-clubKP-316058659338880/

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: