25 Січня 2017 | 233

Фотовернісаж Миколи Сідаша

Як відзначити ювілей, якщо твоє життя тісно переплелось з фотографією яскравами нитками-образами та постійним пошуком вдалого кадру? Найкращий спосіб, звичайно, – влаштувати персональну фотовиставку та запросити на гостину найкращих друзів, колег, рідних.

Саме так і вчинив Микола Сідаш, відомий у місті фотограф, рухівець, який затамувавши подих, фіксував становлення української державності. Через об’єктив, наче астроном, він спостерігав за сходженням нових зірок України, часом комет, що засяявши, одразу згасали, а часом і відвертих чорних дірок в її історії.

P70124-141931

24 січня великому патріоту Поділля та Кам’янця-Подільського виповнилось 60 років. З нагоди ювілею у Виставковій залі на Соборній відкрилась персональна виставка Миколи Сідаша. І попри те, що пан Микола брав участь у численних виставках та конкурсах, це лише друга його персональна виставка. Причина, мабуть, у скромності митця, його критичності до відбору своїх фотографій. Адже кожна представлена на фотовернісажі робота – це квінтесенція прекрасного: як у живій природі, так і в людині, що видає у Миколі Сідаші окрім іншого й тонкого психолога.

P70124-142124

Народився Микола Сідаш на Тернопільщині. В дитинстві зацікавився фотографією. Після служби в армії закінчив Тернопільське професійно-технічне училище по спеціальності «фотограф широкого профілю». Працював в Хмельницькому обласному архіві оператором мікрофільмування.

З 1989 року працює в Подільському державному аграрно-технічному університеті. Створив фото-кіностудію «Скіф», брав участь в міських, обласних, республіканських оглядах любительських фільмів, де займав призові місця.

В 1978 році був членом міського фотоклубу при міському будинку культури. Член Спілки журналістів України та «Фундації вільних фотографів».

Перший фотокореспондент газети «Кам’янець-Подільський вісник».

Активний учасник міжнародних семінарів-практикумів фотомитців та фотоклубів міста.

В 2013 отримав бронзову медаль Національної спілки фотохудожників України.

P70124-142152

P70124-142348

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама