27 Лютого 2017 | 401

Фіктивний кредит вбив чоловіка на Хмельниччини (ВІДЕО)

Олег Волянський з Хмельниччини ще у 2012 році отримав повідомлення з «Приватбанку», в якому наполегливо просили повернути кредит у сумі майже 60 тисяч гривень, йдеться у сюжеті «Надзвичайних новин».

Подружжя Волянських було шоковане, адже не брало позик у жодній фінустанові.

Валентина Волянська щодня згадує свого чоловіка Олега. Жінка показує своє маленьке господарство. Каже – ось і все, що нажили в шлюбі. Навіть сторічна хата – спадок від батьків. Жили скромно, але дружно. Обходилися своїм і ніколи не брали у борг. Як раптом, немов грім серед ясного неба, з банку приходить лист.

Тоді й пригадали: 2007-го у чоловіка на залізничному вокзалі вкрали паспорт. Того ж дня він звернувся до поліції і паспортного столу. З часом отримав новий документ.

Після дзвінка з «Приватбанку», чоловік з’ясував, що в його викрадений паспорт шахраї вклеїли іншу фотографію і оформили кредит – подружжя власними очима побачило кредитну справу. А за півроку чоловікові принесли виклик до суду з вимогою повернути вже 70 тисяч гривень.

Вердикт суду – негайно виплатити борг, став фатальним. Чоловіка поховали у день його народження. Йому виповнилося б 47 років. Його син тоді був у зоні АТО.

А вже після смерті чоловіка експертизи встановили – підпис у банківських документах не Олега, потім була апеляція, яка скасувала рішення суду і списала борг.

У поліції області пояснюють, що розшукують шахраїв, котрі оформили кредит на Олега Волянського. Натомість розслідування гальмує саме керівництво банку.

«Ой дуже мені тяжко, дуже. Як можна було так зробити і мовчати стільки часу, щоб довести невинну людину, щоб він не витримав і помер. Він так переживав, що він вже не хотів їсти, нічого, відвертався, не говорив. Люди в селі знали про це. І він все казав: «Я не переживу, я не витримаю. Мене доб’ють той банк і суди».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
2

Поділитися з друзями:

реклама