2 Березня 2017 | 285

Facebook виявлятиме потенційних самогубць

Найбільша соціальна мережа світу вирішила боротися з суїцидами. В сервіс Facebook Live буде вбудований функціонал, який допоможе запобігти самогубствам.

Як повідомили у Facebook, кожні 40 секунд у світі відбувається одне самогубство, і це друга головна причина смерті для молоді 15-29 років. Саме тому компанія вирішила використовувати штучний інтелект, щоб боротися з цією проблемою.

Вже найближчим часом в сервісі прямих трансляцій Facebook Live з’явиться алгоритм, який буде обчислювати потенційно тривожні висловлювання користувачів. Так, бот відчує небезпеку, якщо в спілкуванні якоїсь людини буде занадто багато слів про біль і печаль, а в звернених до нього коментарях – фраз на кшталт «Ти в порядку?» або «Я за тебе хвилююся».

support

Якщо алгоритм зафіксує щось підозріле, то тут же запропонує користувачеві зв’язатися зі службою довіри, поговорити з близькою людиною або почитати поради, що допомагають подолати депресію. Крім того, у глядачів прямої трансляції також з’явиться можливість самим повідомити Facebook, що чоловік, ймовірно, схиляється до самогубства.

Ця інновація лягає в нещодавно оприлюднену нову концепцію соцмережі. У листі про зміну головної мети Facebook Марк Цукерберг згадав і суїциди.

«Було кілька трагічних випадків – на кшталт самогубств, що транслюються онлайн, – яким можна було запобігти, якби хтось вчасно зрозумів, що відбувається і повідомив про це, – писав засновник соцмережі. – Ми повинні вибудувати соціальну інфраструктуру таким чином, щоб помічати проблеми до того, як вони приведуть до наслідків».

За матеріалами news.platfor.ma

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама