2 Березня 2017 | 271

Facebook виявлятиме потенційних самогубць

Найбільша соціальна мережа світу вирішила боротися з суїцидами. В сервіс Facebook Live буде вбудований функціонал, який допоможе запобігти самогубствам.

Як повідомили у Facebook, кожні 40 секунд у світі відбувається одне самогубство, і це друга головна причина смерті для молоді 15-29 років. Саме тому компанія вирішила використовувати штучний інтелект, щоб боротися з цією проблемою.

Вже найближчим часом в сервісі прямих трансляцій Facebook Live з’явиться алгоритм, який буде обчислювати потенційно тривожні висловлювання користувачів. Так, бот відчує небезпеку, якщо в спілкуванні якоїсь людини буде занадто багато слів про біль і печаль, а в звернених до нього коментарях – фраз на кшталт «Ти в порядку?» або «Я за тебе хвилююся».

support

Якщо алгоритм зафіксує щось підозріле, то тут же запропонує користувачеві зв’язатися зі службою довіри, поговорити з близькою людиною або почитати поради, що допомагають подолати депресію. Крім того, у глядачів прямої трансляції також з’явиться можливість самим повідомити Facebook, що чоловік, ймовірно, схиляється до самогубства.

Ця інновація лягає в нещодавно оприлюднену нову концепцію соцмережі. У листі про зміну головної мети Facebook Марк Цукерберг згадав і суїциди.

«Було кілька трагічних випадків – на кшталт самогубств, що транслюються онлайн, – яким можна було запобігти, якби хтось вчасно зрозумів, що відбувається і повідомив про це, – писав засновник соцмережі. – Ми повинні вибудувати соціальну інфраструктуру таким чином, щоб помічати проблеми до того, як вони приведуть до наслідків».

За матеріалами news.platfor.ma

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: