27 Листопада 2017 | 1510

Електробуси можуть з’явитись у Кам’янці вже у 2018 році

Як повідомляло Vdalo.info, у Кам’янці-Подільському в рамках бізнес-форуму відбулась презентація екологічного громадського транспорту – електробуса.

Голова ГО «Центр ресурсоефективного і чистого виробництва» Володимир Грицанчук ознайомив кам’янчан з перевагами  першого українського електробусу виробництва спільного українсько-німецького підприємства «Електронтранс» (Львів).

Свою позицію з приводу появи в Кам’янці-Подільському електробусів в групі «ЖКГ інформ» висловив заступник міського голови Сергій Бабій.

«Моя власна позиція та покрокова стратегія щодо можливого запровадження електробусів для пасажирського перевезення:

  1. Зупинити дискусію про необхідність електробусів – для міста це необхідність і її треба наближати.
  2. Прийняти Програму запровадження електробусів (Програма підготовлена для узгодження з міським головою).
  3. Прийняття Програми на сесії міської ради ( грудень 2017 р)
  4. Створення Робочої групи яка буде займатись пошуком фінансування, підготовкою до участі в всеукраїнських та міжнародних грантових програмах, технічним впровадженням цього проекту.
  5. На конкурсі з пасажирських перевезень передбачити можливість участі електробусів ( вже передбачено на 5 маршрутах, конкурс відбудеться 3 листопада 2018р.)

Сергій Віталійович також зазначив, що вартість одного електробуса – 11 мільйонів гривень. Для будь-якого маршруту таких автобусів необхідно мінімум 5, тоді інтервал на зупинках буде близько 30 хв».

Дописувач групи «ЖКГ інформ», громадський активіст Володимир Кондрук зазначив, що електробуси обов’язково мають знаходитись в комунальній власності. В протилежному випадку в міста не буде значних важелів впливу на перевізників. Сергій Бабій погодився з цим: «Логічно. Так і є», – відповів на повідомлення Сергій Віталійович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

26
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: