31 Березня 2017 | 1284

Е-декларація заступника міського голови Савчука: новий автомобіль Nissan та 350 тис грн готівки

Заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук минулого року задекларував майже 150 тисяч гривень заробітної плати, зарплати за сумісництвом від Національного університету ДПС України – 761 грн. Його дружина Вікторія заробила 66 тис. грн. зарплати у Кам’янець-Подільському відділенні Ірпінського державного коледжу економіки і права, інша заробітна плата за сумісництвом загалом склала 5 тисяч гривень.

Відповідні дані випливають з електронної декларації Вадима Савчука за 2016 рік, яку він подав до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Також Вікторія Савчук отримала 70 тисяч гривень за відчуження рухомого майна. Ймовірніше всього мова йде про автомобіль Citroen Berlingo, який зник з минулорічної декларації.

 Земля

У власності Вадима Савчука перебуває 1500 м2 землі на Івано-Франківщині, дві земельні ділянки загальною площею 2 гектари у селі Колибаївка Кам’янець-Подільського району,  700 «квадратів»  у Слобідці-Малиновецькій та ділянка на 1800 кв.м у селі Довжок.

Нерухомість

З 2008 року заступник міського голови має у власності квартиру у Кам’янці-Подільському на 161,9 квадратних метрів.

Автотранспорт

Вадим Савчук пересувається на автомобілі BMW Х5 2007 року випуску та Mitsubishi Galant. Вікторія Савчук минулого року придбала за 145 тисяч гривень Nissan Qashqai 2007 р.в.

Готівка

Родина Савчуків не довіряє банківській системі: всі заощадження вони тримають у готівковій валюті. Загалом вони задекларували 350 тисяч гривень заощаджень.

Фото на головній – Є

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
6

Поділитися з друзями:

реклама