5 Квітня 2017 | 1218

Е-декларація скандального голови Колибаївської сільради: фактично все майно на дружині

Люстрований екс-очільник Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, голова Колибаївської сільської ради на Михайло Желізник фактично не має власної нерухомості та заощаджень.

Це випливає з електронної декларації Желізника за 2016 рік, яку він подав до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Чиновник лише задекларував дві земельні ділянки загальною площею 11 тис. кв.м., які розташовуються у с. Довжок та автомобіль Volkswagen Passat 1996 року випуску.

Натомість син Михайло минулого року зареєстрував землю у с. Довжок на 1000м2.

Чотири земельні ділянки зареєстровані на дружину чиновника Олену:  1000м2 землі  у Старій Ушиці та три ділянки загальною площею 54 тис. кв.м у с. Довжок. Також пані Олена володіє двома житловими будинками по 154, 4 та 96,5 м2 у передмісті Кам’янця.

Пересувається Олена Желізник на Toyota Camry 2010 року випуску.

Минулого року голова Колибаївської сільради отримав 133,5 тисяч гривень зарплати та 700 гривень допомоги від Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Жодних рахунків в банку не зареєстровано, із заощаджень вказано лише 3 тисячі доларів готівки у пані Олени.

Нагадаємо, прізвище Михайла Желізника знаходиться у люстраційному реєстрі. У період з 2010 по 2014 роки він обіймав посаду голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Попри тиск громадськості не звільнився під час подій Революції Гідності.

В січні 2014 року запам’ятався різким зверненням до протестувальників: «Не ламайте мене, я вам тут не дєвочка!», – огризнувся Желізник на вимогу піти у відставку.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
10

Поділитися з друзями:

реклама