13 Березня 2019 | 765

Дитяча команда з Кам’янця вийшла в 1/8 фіналу регіональної «Ліги сміху»

12 березня у Вінниці відбувся фестиваль 2-ї Вінницької регіональної Ліги сміху. Учасниками молодіжного фестивалю стали три команди гумористів із Кам’янця-Подільського: «Стархаус», «2 з половиною жінки» та «4х4».

Команда «Стархаус» стала однією із найяскравіших команд фестивалю вінницької «регіоналки» – її підтримували усі глядачі, а три членів журі встали, тим самим обравши команду до участі в сезоні. Гумористи обрали тренером Івана Люлєнова, відомого публіці як члена команди «Стоянівка», котра двічі ставала чемпіоном Ліги сміху.

Особливість команди «Стархаус» – те, що це практично єдина цілком дитяча команда, яка бере участь у Лізі сміху. Учасники: Віка Фроімчук, Влад Кондратов, Влад Дзьордзій, Маша Сіроцінська, Поліна Вінник, Злата та Маргарита Мазур, Глєб Свирида, Влад Яловий, Сашко Ковалюк та Сашко Довгалюк. Керівник команди – Наталя Онищук. Вік учасників – від 8 до 15 років.

Команда «Стархаус» дякує за наставництво редакторам Вінницької регіональної Ліги сміху Дмитро Голубєву та Рустему Ємерсалієву, а також за підтримку простору розвитку «Starhouse» і компанії «Нова будова».

Із фестивалю стартував 2 сезон Вінницької регіональної Ліги Сміху. До участі було відібрано 18 команд, з них 14 пройшло у сезон. Тренери сезону Вінницької регіональної «Ліга Сміху»:

• Ірина Сопонару – «Вінницькі»;

• Андрій Рибак – «Отдыхаем вместе»;

• Дмитро Балюк – « Вінницькі перці»;

• Віктор Розовий – «Загорецька Людмила Степанівна»;

• Дмитро Зелінський – «Отдыхаем вместе»;

• Вадим Новицький – «30+»;

• Іван Люлєнов – «Стояновка».

22 квітня відбудеться 1/8 фіналу, 1/4 – 30 вересня, півфінал – 11 листопада, а фінал – 16 січня 2020 року.

Вінницька Регіональна Ліга Сміху – чемпіонат гумору серед молодіжних команд. У чемпіонаті беруть участь молодіжні команди з Вінницької області, а також з інших міст. Вони змагаються в майстерності розсмішити публіку і журі за всяку ціну. 

Сезон гри триває протягом року на вибування, нічия в грі виключена, будь-який спір вирішує батл. Починають сезон 14 команд, у фіналі зустрічаються дві. Суддівство здійснюють сім зірок шоу-бізнесу. Вони ж виконують роль тренерів, що грають. Команда – переможець та фіналісти Вінницької регіональної ліги сміху беруть участь у фестивалі телевізійної версії «Ліга Сміху».

Нагадаємо, кам’янець команда «Наш формат», яка стала одним із переможців Вінницької регіональної Ліги сміху, наразі виступає у телевізійному сезоні «Ліги сміху», обравши тренером  гумориста Юрія Ткача.

Офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

23
0

Поділитися з друзями:

реклама