23 Листопада 2021 | 6777

Два роки боротьби з раком: 17-річному юнаку потрібна допомога

Глянувши у дзеркало, юнак на ім’я Сергій чітко бачить своє відображення на фоні  клінічної палати. «ДЕ поділась твоя посмішка?», – подумки запитує сам себе. На мить заплющивши очі, Сергійко знову мимоволі згадує ті часи до хвороби, коли він міцно стояв на ногах. А зараз він стоїть на милицях і , вдивляючись у своє відображення, думає: «НІ, це  не сон. На жаль, на жаль…»

 «НІЧОГО, НІЧОГО, тисячі людей живуть без ніг, без рук, от і я житиму без однієї», -мужньо заспокоює себе підліток, намагаючись знову посміхнутись.

«Все найгірше позаду? Правда, мама? Головне зараз назбирати мені на протез»,- з надією підсумовує Сергійко.

Це сьогодення 17 річного Сергія Кондрацького з села Лонки, Волочиського району на Хмельниччині який уже понад два роки бореться з важкою хворобою-Саркомою Юнга. Він, наче Лев, мужньо та з гідністю справжнього чоловіка долає важкі випробування: численні сеанси хіміотерапії, декілька важких операцій і врешті вимушену ампутацію ноги.  До цього рішення лікарі вдалися після другого рецидиву страшної хвороби.

Наразі лікування для підлітка продовжується. І зараз, щоб дитина нарешті повноцінно та впевнено крокувала, потрібен дороговартісний протез.

Вартість протеза – 125 000$, і поки що зібраних коштів, на жаль, не вистачає…

Тому  хоч невелика допомога кожного небайдужого наблизить придбання такого вкрай необхідного протезу, відтак шанс на нове повноцінне життя!!!  Будьмо милосердними і разом допоможемо дитині. Адже чужих дітей НЕ БУВАЄ!!!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

РАХУНОК У ГРИВНЯХ

Номер картки ПриватБанку:

4149439314421904

Одержувач: Кондрацька Л.О.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама