25 Березня 2019 | 420

Довжок відтепер під цілодобовим відеонаглядом

Комплексна система відеонагляду запрацювала у Довжоцькій громаді. На презентації суспільно-важливого проекту побували представники Нацполіції в Хмельницькій області, начальник райвідділку поліції Андрій Дуранков, голова РДА Василь Сукач, представники компанії-підрядника та інтернет-провайдера, «Ален» і «Ланет».

Програму присутнім презентував Довжоцький сільський голова Руслан Рябий. Він повідомив, що сьогодні у селі Довжок діють шість камер відеоспостереження, дві з яких – аналітичні, вони розпізнають номерні знаки автомобілів. Про це йдеться на Facebook-сторінці Довжоцької сьльської ради.

Камери встановлені на перехресті поблизу спиртзаводу та навчальних закладів. Відтак завдяки відеонагляду здійснюється оперативний цілодобовий контроль ситуації на вулицях і об’єктах в режимі реального часу.

Безпека наших громадян понад усе, – прокоментував Руслан Петрович. – Це перший подібний проект у нашому районі, дякую всьому депутатському корпусу сільської ради, які підтримали важливість впровадження в життя програми «Безпечна громада» та виділили 120000 грн з сільського бюджету. Сподіваємося, ця система не лише допоможе в роботі поліції, а й посилить безпеку та профілактику злочинності на території населеного пункту.

За співпрацю з правоохоронними органами та небайдужість у вирішення нагальних питань життєдіяльності громади Довжоцький сільський голова Руслан Рябий був нагороджений медаллю «За гідність і патріотизм».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
4

Поділитися з друзями:

реклама