9 Грудня 2016 | 138

Для учасників АТО вільних земель обмаль

Учасники АТО подали 1 490 заяв на отримання земельних ділянок у Кам’янець-Подільському районі. Всього до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області станом на перше грудня надійшло 11 316 заяв. Про це під час зустрічі у міській раді повідомив в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Денис Назарук.

У Кам’янець-Подільському районі наказами Головного управління надано 1 125 дозволів на розроблення документації із землеустрою, всього по області – 9 658.

Наразі учасникам АТО Головним управлінням вже надано у власність 3 532 земельних ділянок загальною площею 5 912,48 гектара, з них 448 – для ведення садівництва та 3084 – особистого селянського господарства. У Кам’янець-Подільському районі кількість наданих у власність ділянок склала 372, загальною площею 590,12 га.

Основною проблемою в забезпеченні земельними ділянками учасників АТО є недостатня кількість вільних земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Головним управлінням Держгеокадастру та його територіальними підрозділами ведеться діалог з фермерами щодо можливості припинення права оренди на частину земельних ділянок, які знаходяться в їх користуванні з метою подальшого надання цих ділянок учасникам АТО.

Після конференції в.о. начальнику відділу Держгеокадастру у Кам’янець-Подільському районі Олександру Базишину було вручено 148 наказів на надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для передачі кам’янець-подільським учасникам АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: