8 Жовтня, 2020 | 138

Для чого потрібен онлайн-сервіс Мастерпасс

Masterpass — це онлайн-гаманець для електронних платежів, розроблений міжнародною компанією Mastercard. Ця платформа дозволяє значно спростити процес онлайн-покупок, щоб зробити інтернет-шопінг комфортним та безпечним.

Гаманець Masterpass дозволяє користувачам об’єднати в одному місці різні платіжні картки, що використовуються клієнтами банків для покупок онлайн. Сервіс допомагає уникнути шахраїв та зберегти конфіденційні дані користувача, зокрема його номер картки.

Як працює сервіс

Звичний для безлічі людей онлайн-шопінг виглядає так:

  • Ви розглядаєте різні сайти, одночасно з цим вивчаючи товари продавців або намагаючись знайти конкретну продукцію.
  • Після знаходження товару ви вирішуєте його купити, а також оплатити замовлення коштами зі своєї картки.
  • Далі необхідно вибрати спосіб оплати, ввести номер картки та інші платіжні дані, вказати суму, вибрати спосіб доставки, а потім — вказати контактний телефон та адресу.

У випадку з Мастерпасс вам достатньо вибрати товар, який відповідає вашим побажанням, і натиснути на кнопку оплати. Сервіс автоматично підтягне інформацію, яку користувач прив’язав до Masterpass. Для цього достатньо всього один раз ввести платіжні реквізити та адресу доставки.

Після цього інтернет-покупки можна здійснювати за лічені секунди:

  • зайдіть на сайт онлайн-магазину, який є партнером платіжної системи Мастеркард;
  • натисніть на кнопку “Оплата Masterpass”;
  • виберіть одну з прив’язаних до сервісу банківських карток.

Чи відрізняються фінансові транзакції, виконані через Masterpass

На будь-які транзакції, здійснені за допомогою Мастерпасс, не накладаються додаткові комісії, немає змін у розрахункових схемах тощо. Тип оплати залишається незмінним — це стандартна транзакція за допомогою банківської карти.

Користувачі можуть прив’язувати до платформи дебетові та кредитні картки у будь-якій валюті, будь-яких існуючих платіжних систем, а не тільки Мастеркард.

Наскільки безпечно користуватися платформою Мастерпасс

Головне завдання, для вирішення якого розроблений сервіс Masterpass, — це максимальне спрощення онлайн-шопінгу ті підвищений захист під час здійснення онлайн платежів. Платформа дозволяє клієнтам системи оплачувати покупки без обов’язкової реєстрації на онлайн-порталах численних інтернет-магазинів.

Користувачі можуть не турбуватися про безпеку: всі платіжні реквізити, зокрема адреса електронної пошти та телефон покупця, надійно захищені сучасними технологіями, а інформація про оплату надходить продавцеві у вигляді складного зашифрованого коду, який діє тільки на час транзакції.

Персональні дані користувачів Мастерпасс не потраплять до рук третіх осіб, а багато магазинів використовують додаткову верифікацію за допомогою одноразового коду. Він буде відправлений на прив’язаний до вашої банківської картки телефон, як тільки ви вирішите сплатити за онлайн-покупку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: