8 Травня 2017 | 710

Діти загиблих учасників АТО приїхали до Кам’янця

З 8 по 9 травня в Кам’янці-Подільському перебуває делегація із 42 дітей загиблих учасників АТО зі сходу. Організатором поїздки виступила ГО «Серця кіборгів».

«Продовжуємо вже нашу добру традицію, ми возили 90 дітей взимку в табір Артек в Пущу-Водицю. А сьогодні ми веземо 42 дітей, більша частина яких з сімей загиблих воїнів АТО. Це вже наша велика сім’я, вони стали друзями і вже чекають, поки ми зустрічаємося такою кількістю і кудись їдемо. Сьогодні ми від’їжджаємо до міста Кам’янець-Подільський, де нас там чекає і мер, і буде там дуже насичена відпочинкова програма», — розповів голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид агентству UNN перед поїздкою.

В боулінг-клубі «Галактика», який став частиною розважальної програми для дітей в Кам’янці-Подільському, з гостями зустрівся міський голова Михайло Сімашкевич:

«Вони ще такі юні, але як ніхто знають усі жахи війни, знають як це чекати рідних з під обстрілів і не дочекатись. Дуже хочеться, щоб життя кожного з них в подальшому було світлим і мирним. Окрема подяка громадській організації «Серця кіборгів» за їхню роботу та прекрасний подарунок», – написав на своїй сторінці у фейсбуці очільник міста.

dity1

ГО «Серця кіборгів» – громадське обєднання, створене з метою надання всебічної соціальної, правової та будь-якої іншої підтримки особам, які брали участь, а також сім’ям осіб, які загинули під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Діяльність Організації поширюється на всю територію України. Головою ГО «Серця Кіборгів» є Анатолий Свирид «Спартанець».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама