27 Серпня 2018 | 2571

Директора ДП «Нігинський кар’єр» підозрюють у незаконному видобуванні копалин

Печерський районний суд Києва наклав арешт на  8 млн т вапнякового відсіву, який знаходиться на складах державного підприємства «Нігинський кар’єр» (Кам’янець-Подільський район).

Про це повідомляє видання НГП, посилаючись на ухвалу суду від 17 серпня.

Крім цього, арештовано 48 тис. тон гірничої маси, що знаходиться на ділянці «Сахкамінь» Нігинського-Вербецького району.

З судових матеріалів стало відомо, що Головне слідче управління Національної поліції України з березня 2018 року розслідує кримінальне провадження за ч. 4 ст. 240 та ч. 5 ст. 191 КК України («Порушення правил охорони або використання надр», «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

У ході досудового розслідування здобуто відомості про те, що директор ДП «Нігинський кар’єр» вступив у злочинну змову з іншими особами з метою незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (вапняку) шляхом вибуху та розтрати державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, та безпосередньо відповідає за пошук клієнтів для подальшого продажу вапняку.

Так, «Нігинський кар’єр» шляхом вибуху здійснює відколювання порід горної маси з родовища, яке знаходиться на ділянці «Сахкамінь», ця горна маса придатна в якості сировини для виробництва цукру, вапна будівельного, вапнякового борошна та щебеню будівельного пісковику.

Відповідно до вилученої під час обшуку документації, з’ясовано, що у квітні 2018 року проведено три масових вибухи та видобуто з надр 48 тис. 035,5 тон гірничої маси.

За даними аналітичної системи YouControl, ДП «Нігинський кар’єр» належить Міністерству аграрної політики та продовольству. З листопада 2015 року директором працює Микола Ткач.

На початку 2018 року Vdalo.info повідомляло, що працівники «Нігинського кар’єру» вже декілька місяців чекають на зарплату

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте роботу керівництва підприємства?

9
41

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: