12 Серпня 2019 | 727

Деталі масштабного будівництва на головній вулиці Кам’янця-Подільського

Інформація про початок будівництва на вулиці Соборній підземного торговельного комплексу викликала у кам’янчан чимало запитань.

У міській раді обговорили основні зауваження під час засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

Як зазначили на комісії, стосовно будівельних робіт нинішня влада лише виконує рішення сесії міськради, прийняті ще 2008 року. Адже саме тоді було проведено інвестиційний конкурс по будівництву підземного центру на Соборній, визначено переможця, яким стало хмельницьке підприємство, та надано йому дозвіл на виготовлення проектної документації. Про це свідчать рішення виконкому та сесії за 2008 рік.

Крім того, міська влада зазначає, що фірма-інвестор, яка вирішила вкласти власні кошти в кам’янецьку вулицю, вчасно сплатила до міського бюджету благодійний внесок в розмірі 500 тис. грн, за які було придбано та встановлено сцену в Старому місті.

Більше того, щорічно підприємець, відповідно до договору оренди землі, сплачував орендну плату в міський бюджет і наразі заборгованості не має. У планах забудовника – підземний торговельний центр зі скляними кав’ярнями, облаштування 46 робочих місць та благоустрій самої вулиці.

Отримавши всі необхідні дозволи, інвестор розпочав підготовчі роботи з реалізації проекту, і сьогодні нема законних підстав для заборони будівництва.

Зі слів начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Олександра Свириди, кошторисна вартість проекту – близько 28,8 млн грн. І це – виключно гроші підприємця, які він інвестує в місто.

Більше того, по закінченню будівництва інвестор, відповідно до законодавства, має сплатити пайову участь в розмірі 5% до міського бюджету. Наразі міська влада контролює дотримання усіх містобудівних вимог та обмежень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
9

Поділитися з друзями:

реклама