22 Січня 2018 | 237

Депутати Кам’янеччини сплатять штрафи за невчасне подання е-декларацій

За невчасне подання е-декларацій до адміністративної відповідальність притягнуто депутатів місцевих та сільських рад Кам’янеччини, які порушили вимоги антикорупційного законодавства.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області нагадує, що законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До числа суб’єктів декларування з-поміж інших Закон України «Про запобігання корупції» відносить депутатів місцевих рад, які досить часто порушують вимоги фінансового контролю несвоєчасним поданням е-декларацій.

Упродовж минулого та поточного років за порушення вимог фінансового контролю до адміністративної відповідальності притягнуто 23 депутати місцевих рад  та 7 депутатів сільських рад Кам’янеччини, – повідомив заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Усі вони, знаючи про необхідність подання е-декларації за 2016 рік у термін до 1 травня 2017 року, легковажно поставилися до виконання вказаного обов’язку та безпідставно подали її із запізненням.

Постановами Кам’янець-Подільського міськрайонного суду на депутатів накладено стягнення у виді штрафу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: