1 Жовтня, 2018 | 465

День музики у Кам’янці-Подільському відзначили відкриттям меморіальної дошки засновнику музичної школи

1 жовтня 2018 року, в Міжнародний день музики, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки засновнику Кам’янець-Подільської музичної школи, яка тепер з гордістю носить його ім’я, професору Фадею Ганіцькому.

У далекому 1903 році, після навчання у Відні та Берліні, Фадей Ганіцький приїздить до Кам’янця-Подільського та відкриває першу на Поділлі професійну музичну школу. Якої керує та утримує за власний кошт наступні 25 років. Саме цей заклад стає осередком музичної культури в нашому місті та за його межами.

Після святкового відкриття дошки відбулася екскурсія кабінетом-музеєм Фадея Ганіцького, яку провела директор школи Ганна Касапчук. Під час екскурсії усі присутні мали змогу ознайомитись із експозицією кабінету-музею та послухати у виконані завідувача фортепіанним відділом Тетяни Рубіжної «Полонез», автором якого є Фадей Ганіцький.

На завершення урочистостей відбувся концерт випускників та викладачів школи, який розпочався із виконання «Серенади» Ф. Ганіцького у виконанні струнного квінтету школи «Камерата» під керівництвом Галини Шопи.

Колектив школи дякує за підтримку в справі відкриття меморіальної дошки міській владі, департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та польському культурному товариству «Приятелі Поділля», які взяли на себе фінансові витрати по виготовленню та встановленню меморіальної дошки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дмитро Бачинський

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: