12 Жовтня 2017 | 740

«Лагідна декомунізація»: топонімічна комісія провалила голосування по вул. Суворова

11 жовтня у сесійні залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулося чергове засідання топонімічної комісії, на порядок денний якого вкотре було винесено питання про перейменування вулиці Суворова та провулку Піонерського.

Категорично проти перейменування Суворова знову виступили жителі вулиці, які запевняють, що звернулися до Інституту історії України та отримали відповідь про те, що «будь-які об’єкти, вулиці, провулки пов’язані з іменем Суворова не підлягають закону про декомунізацію», зазначили у прес-службі міськради.

Водночас, декілька членів комісії, серед яких – представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, дотримуються протилежної думки та наполягають на перейменуванні.

Після обговорення члени топонімічної комісії тричі голосували з даного питання, та все ж не дійшли спільної думки. Саме тому перейменування вул. Суворова винесуть на розсуд  депутатів міськради.

Також на чергову сесію міської ради буде винесено рішення про перейменування провулку Піонерського. На топонімічній комісії запропонували три альтернативні назви – Скаутський, Затишний та Наталі Забіли.

Свою пропозицію за декілька днів нададуть і мешканці провулку, які більш схильні до «нейтральної назви».

А ви підтримуєте декомунізацію вулиці Суворова?

Фото: Pikabu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: