31 Березня, 2023 | 2369

Чи вигідно продавати машину через автовикуп?

Як показує практика, продати машину у великому місті набагато складніше, ніж у невеликих райцентрах. Справа в тому, що в містах, і в столиці зокрема, автопарк переповнений, тому кількість приватних оголошень про продаж машин суттєво перевищує попит.

Саме тому більшість автовласників для продажу машини вибирають автовикуп Кам’янець-Подільський, за допомогою якого можна вигідно і швидко вирішити питання з реалізацією майна. І незважаючи на те, що такий сервіс має великий попит, кожен п’ятий автовласник розмірковує чи дійсно вигідно продати автомобіль через автовикуп.

Переваги автовикупу через профільні компанії

Якщо розглядати приватний продаж машини і зважити всі плюси і мінуси такої реалізації, стане зрозуміло, що перевага буде тільки в тому, що ви зможете самі регулювати розмір вартості транспорту. Але ця особливість може стати і негативною характеристикою самостійного продажу, оскільки для швидкого продажу машини вам доведеться вкладати гроші в її обслуговування, а завищена вартість машини відлякуватиме потенційних покупців.

У випадку з автовикупом ситуація дещо не така. Усі профільні компанії чітко обумовлюють умови співпраці, яка має низку певних переваг:

  • Фіксована ціна. Оцінка машини відбувається з урахуванням реального стану та характеристик. Попередня оцінка проводиться віддалено на підставі даних від автовласника. Остаточну вартість фахівець із оцінки коригує після візуального огляду машини. Профільна компанія ShopAvto встановлює найнижчий відсоток комісійних (5%), а отже, автовласник отримає максимальну суму за своє майно;
  • Оперативність. Співпрацюючи з ShopAvto вам не доведеться довго чекати. Як правило, для проведення автовикупу знадобиться всього 1-2 дні, що практично неможливо при приватному продажу машини;
  • Автовикуп будь-якого транспорту. Звернутися до профільних компаній можна з машинами будь-якого року випуску, дефектами та вадами. На практиці приватний продаж машин таких категорій досить проблематичний. Для деяких категорій машин такі компанії надають сервіс викупу машин на розбирання в Кам’янці-Подільському з наданням безкоштовного евакуатора;
  • Наявність власних діловодів та юристів. Цей чинник досить важливий, оскільки за втрати документів, наявності певних проблем із транспортом (відсутність реєстрації, ДТП чи кредит) самостійно продати таку машину практично не реально, а оплачувати послуги приватного юриста дуже дорого.

Такі опції надають лише великі та досвідчені компанії, такі як ShopAvto https://shopavto.com/vykup-avto-khmelnitsky/, яка проводить автовикуп у Хмельницькому не лише оперативно, а й на максимально вигідних умовах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: