10 Березня 2023 | 329

Чи святкували кам’янчанки 8 березня?

Вихідний чи «совкова» традиція? Яскраво це питання загострилось саме цьогоріч, напередоні Міжнародного жіночого дня. Опитування «Чи залишити 8 березня вихідним» у застосунку «Дія» викликало неабиякий резонанс у всіх українців. Що ж думають про це кам’янчанки, і чи був цей день у календарі для них святковим? Ми провели власне живе опитування серед пересічних мешканок нашого міста і отримали різні коментарі.

«Звичайно я святкувала, адже це день, який є історичним – жінки відстояли власні права, завдяки цьому ми сьогодні можемо вільно працювати. Цей день підкреслює європейські тенденції і аж ніяк це не про радянщину», – дає коментар студентка Тетяна.

Загалом, із 23 опитаних респонденток (18-45 років) – 18 ствердили, що 8 березня залишилось для них святковою датою.

У ході дослідження нам вдалось отримати і доволі категоричну думку:

«В такий час нам не треба вихідних, навпаки, необхідно вкладати всі сили, щоб поставити нашу країну, нашу економіку на ноги. Наші хлопці «там» вихідних не мають…», – стверджує пані Антоніна.

Отже, маємо такі показники – більшість опитаних кам’янчанок мають прихильні погляди і відсвяткували цей день. Незначна частина жінок взагалі не надала 8-му березню жодного значення. Найменша кількість зреагувала негативно на це питання, головним аргументом стала відмова від будь-яких торжеств під час війни.

Богдана Гудайтес

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
3

Поділитися з друзями:

реклама