13 Грудня 2020 | 2267

Чому троє найвпізнаваніших кам’янецьких «слуг народу» не увійшли до фракції: дві версії

Новина про те, що троє «слуг народу», Ведерніков – перший номер у списку від цієї партії, Бойко та Самсонюк, не увійшли до складу однойменної фракції стала головною несподіванкою другої сесії Кам’янець-Подільської міської ради восьмого скликання.

У коментарі Vdalo.info Сергій Ведерніков зазначив, що до фракції його «не запросили». А що стосується Самсонюка та Бойка, вони «приєднались до нього після того, як з ними обійшлись у партії».

У міській раді ці троє депутатів утворили групу «Слуга народу».

Хотів, щоб кам’янчани знали, що я не зраджував ніяким ідеалам, навпаки, я один з перших підтримував нашого Президента. На жаль, після виборів я став непотрібним. Моє сумління чисте, ніяких домовленостей я не порушував.

На запитання, як могло так статись, адже Сергій Ведерніков йшов на вибори першим номером від «Слуги народу», він зазначив:

Хтось же мав усе це фінансувати.

Дмитро Власюк  – голова фракції «Слуга народу», яка на сьогодні складається з п’яти депутатів, коментувати ситуацію відмовився.

Натомість не під запис у «Слузі народу» заявляють, що у партії «шоковані» рішенням Ведернікова, Самсонюка та Бойка не входити до фракції. Це начебто було саме їхнє рішення.

Після виборів стало зрозуміло, що у нас не збігаються погляди. Вони дистанціювалися від партії. Чесно кажучи, ми були шоковані, що вони навіть не увійдуть до складу фракції, – заявив співрозмовник Vdalo.info.

Натомість інше джерело не відкидає, що співпраця між фракцією «Слуга народу» та однойменною депутатською групою все ж буде налагоджена.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

18
38

Поділитися з друзями:

реклама