15 Вересня 2017 | 744

Чи станцюють стриптиз у Кам’янці актори російського театру?

«Мужики не танцюють стриптиз», принаймні, не у Кам’янці, і не в цьому сезоні. І справа не в тому, що кам’янчани мають упереджене ставлення до чоловічих танців без одягу, а в тому, що вище згадані «чоловіки» планували приїхати до нас з Російської Федерації, та ще й після виступу в окупованому Криму.

«Певне всі у місті бачили афіші, які обіцяють яскраві враження від найкасовішої вистави цього року… В черговий раз до нас приїздить «невідомий» театр, щоб потішити нашу публіку, цього разу це комедія «Мужики не танцюють стриптиз». І все було б гаразд, якби це не був «Московський независимый театр», який не проти підзаробити і вже об’їздив пів України, – підняла тему Facebook-користувач Тетяна Бойчук. – Може це якийсь опозиційний театр? Може він виїхав на нашу територію? Хоча ні . Прекрасно гастролює і по Росії, в чому не важко переконатись завдяки інтернету. То як кам’янчани, і цього разу дамо заробити «старшим браттям»?

«Якщо цей «спектакль» відбудеться в Кам’янці, значить не було ніякої революції Гідності у нас», – додав у коментарях користувач Олександр Бейлик.

«Стало відомо, що заявлені артисти гастролювали цього року в окупованому Криму і один з спектаклів вони грали у Будинку офіцерів Чорноморського флоту РФ», – повідомив у Facebook Анатолій Паладійчук.

Ніякої вистави не буде. Театр ми не запрошували та й не одразу дізнались, звідки вони. Служба безпеки України та інші правоохоронні органи вчасно зорієнтувались і відмінили спектакль ще до початку продажу квитків, – прокоментував ситуацію газеті «Подолянин» директор РЦКМ «Розмай» Володимир Кусік.

Керівник сайту «Миротворець» Роман Зайцев пообіцяв на своїй сторінці у Facebook, що артисти будуть внесені в базу сайту.

До слова, у липні цього року театр виступав… на хвилинку, у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України у Києві.

Ну і наостанок, відгуки тих, хто побував на виставі. Подаємо думку не українців, які могли б у даній ситуації бути «політично упередженими».

9 января «побывали» на этом «спектакле» Московского независимого театра в Евпатории. Ужасно жалко потерянного времени и денег. С первых минут со сцены лились пошлость и похабщина в перемешку с затяжными бессмысленными монологами. Было стыдно за актёров (в главной роли С. Астахов) и постановщиков сего действа. Не выдержали и ушли из зала на сороковой минуте. Как узнала уже сейчас, театр разделился на несколько труп и показывает эту ахинею как в городах России, так и Украины, позиционируя самым кассовым спектаклем 2016 года. Ужас!

Кам’янчани, а ви вважаєте ВДАЛИМ виступ такого театру в нашому місті?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
10

Поділитися з друзями:

реклама