11 Січня 2017 | 399

Чи покажуть «Воїнів духу» в Кам’янці-Подільському?

19 січня в Хмельницькому в кінотеатрі «Планета» стартує показ документальної стрічки «Воїни духу». Стрічка цілком присвячена захисникам Донецького аеропорту та останнім дням його оборони. В ній очима самих кіборгів розкривається трагедія героїчних подій. Для фільму записали більше 70-ти інтерв’ю з нашими захисниками.

Прем’єра стрічки  в обласному центрі відбудеться одночасно з показами по всій Україні. Її приурочили до річниці оборони Донецького аеропорту та Дня Соборності України.

Авторами «Воїнів духу» стали Ганна Мартиненко та Тетяна Кулаковська, які на власні кошти відзняли фільм. Як повідомляє Укрінформ, автори ведуть перемовини з кінотеатрами областей та міст. Кінотеатри Вінниччини, Черкащини, Хмельниччини, Тернопільщини, Івано-Франківщини вже виявили бажання показати фільм.

На жаль, поки що немає повідомлень про показ стрічки в Кам’янці-Подільському.

Як наголосив герой фільму кібог Анатолій Свирид «Спартанець», українці продемонстрували як в Донецькому аеропорту, так і в інших районах зони АТО, «що є справді козацького роду». «Є у нас, в українських чоловіках, і дух, і гідність, і честь. І якби знали наші так звані «брати», що якщо вони сюди сунуться, то отримають по зубах –  вони б сюди не прийшли. Добро має бути з кулаками.  І захистити себе ми зобов’язані. Щасливий і гордий з того, що такий фільм буде і побачити його зможуть і в маленьких містах», – зазначив він.

«Шановні, зрозуміло, що свята, Новий рік, Різдво, але є холодні окопи, наші хлопці там і аеропорт був так недавно. І він не закінчився, і ситуація триває, ось живі свідки і живі герої», – наголосила Ганна Мартиненко під час прес-конференції, присвяченої прем’єрі документального фільму «Воїни духу» в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: