11 Квітня 2018 | 1182

Чи дочекаються ремонту дитячі майданчики у Кам’янці-Подільському?

Сьогодні, 11 квітня, відбулась робоча нарада щодо стану дитячих майданчиків у Кам’янці-Подільському.

За інформації директора департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського на території міста – 190 дитмайданчиків. З них 107 обслуговують управлінські компанії (колишні ЖЕКи), 83-ОСББ та кооперативи.

За результатами наради заступник міського голови Сергій Бабій дав доручення протягом 2 днів провести обстеження всіх майданчиків та в 20-денний термін виконати їх ремонт.

Сьогодні вже провели зварювальні роботи в зоні відпочинку на мікрорайоні Жовтневий після звернення кам’янчан та надісланих фотографій, що ілюстрували жахливий стан дитячого майданчика. 12 квітня тут планують відремонтувати лавочки: пофарбувати та замінити конструкції. Виконавцем робіт є КП «Комунбуд».

dytachi majdanchyky8dytachi majdanchyky10

Можливо, в цьому році нарешті дочекається ремонту й дитячий майданчик у дворі будинків по вулиці Пушкінська, 46 та Грушевського, 34.

У 2017 році мешканці будинку написали колективне звернення до керівництва КП «Житловик», в якому, зокрема, звернули увагу й на стан дитячого майданчика.

dytachi majdanchyky4

 

У наданій відповіді комунальне підприємство пообіцяло відремонтувати та пофарбувати майданчик до 1 червня 2017 року. Але на ремонт мешканці будинків та їхні діти так і не дочекались.

zajava

 

dytachi majdanchyky6

Пригадують, що в ході скандальної забудови у їхньому дворі мешканцям обіцяли побудувати сучасний дитячий майданчик. Як воно вийшло, добре видно на цих фото.

dytachi majdanchyky7

Хочеться сподіватись, що в ході цьогорічної перевірки вищезгаданий дитячий майданчик потрапить в поле зору комунальників, адже умови, в яких граються та відпочивають маленькі кам’янчани є не лише не привабливими, а й відверто небезпечними.

dytachi majdanchyky3

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: