30 Травня 2018 | 674

Через 8 років Кам’янець-Подільський суд встановив вину сина у вбивстві матері

Колегія суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду оголосила вирок вбивці жінки, яке сталося ще у 2010 році. Про це йдеться на сайті Судова влада України.

Через вісім років досудового та судового слідства, численних судових експертиз врешті встановлено особу злочинця: суд визнав винним у скоєнні вбивства сина потерпілої. Відповідно до вироку встановлено, що того трагічного дня у власному помешканні між матір’ю та сином, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, стався конфлікт, внаслідок чого чоловік позбавив свою матір життя.

На слідчому експерименті чоловік визнав вину, допомагав слідству у вирішенні справи та продемонстрував, яким чином скоїв цей жахливий злочин.

Проте через деякий час підсудний відмовився від своїх показів, повідомив, що органи міліції здійснювали на нього тиск і змусили його зізнатись у вбивстві. Підсудний стверджував, що його матір зловживала спиртними напоями і саме це стало причиною її передчасної смерті. Через цю обставину справа тривалий час не могла знайти свого вирішення.

Під час слідства було призначено ексгумацію трупу убитої та близько десяти експертиз для встановлення причин смерті. Дослідивши висновки експертів та усі докази у справі, суд дійшов висновку про те, що смерть потерпілої настала саме внаслідок механічної асфіксії (удушення). За вироком суду вбивцю засуджено до 8 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: