17 Грудня, 2020 | 3682

Час для святкового настрою: як у Кам’янці з’явився Різдвяний ярмарок

Історія створення Різдвяного Ярмарку у Кам‘янці-Подільському бере свій початок у жовтні 2019 року. Тоді, у діалозі підприємців міста, з‘явилася велика мета. Ми об‘єдналися заради того, щоб зробити Кам’янець привабливішим, популяризувати та розвивати туристичну галузь, сформувати позитивний імідж міста та Поділля взагалі.

Тоді і зараз ми вважаємо, що це можливо робити, і тому щиро ратуємо за це. Кожен з нас має свій власний бізнес, але кожен розуміє, прийшов час нашому Кам‘янцю виходити на новий рівень у рейтингу українських та європейських міст і потрібно робити це зараз, а не чекати, що «хтось», «колись», «якось», або «це не його робота».

Усе, чим наповнювався ярмарок у 19-му році і зараз у 20-му році створюється руками, діями, навичками, досвідом, часом та коштами тих самих підприємців. Ми самі розробляємо концепцію заходу, будуємо будиночки, прикрашаємо ялинку, шукаємо чим і як її декорувати, самі у костюмах проводимо конкурси для дітей та дорослих, встановлюємо фотозони та ілюмінацію.

Своїми силами шукаємо, домовляємося, просимо про спонсорську підтримку для того, щоб зробити усе не просто з любов‘ю, але і на високому професійному рівні.

Для розважальної програми у пошуках яскравих та талановитих минулого року ми об’їздили весь регіон.
Ми пильно слідкуємо за безпекою та комфортом наших гостей, наймаємо охорону, прибираємо за собою та гостями, робимо все охайно та з повагою до нашого міста.

Ми сподіваємось, що робимо усе правильно.

Є в нас надія, що у нашому рідному місті з‘явилася нова, добра традиція, як у європейських містах. Ми намагаємось перетворити розуміння «ярмарок як базар», на «ярмарок як місце теплої зустрічі та цікавого відпочинку», щоб до нас приходили провести час родинами кам‘янчани та приїжджали гості зі всього світу

Поділитися: