28 Лютого 2017 | 255

Будівлі в Старому місті планують передати з державної у комунальну власність

Нежитлові будівлі за адресою площа Польський ринок, 14-16 місто планує безкоштовно прийняти з державної у комунальну власність. За це сьогодні, 28 лютого на сесії проголосували депутати міської ради.

Наступний крок – відправка пакету документів до Кабінету Міністрів. Після цього міська влада сподівається, що на державному рівні буде прийнято рішення про передачу у комунальну власність зазначених приміщень.

Передача приміщень передбачає зобов’язання міської ради використовувати ці будівлі за цільовим призначенням, а саме для розміщення навчального закладу і підрозділів органу місцевого самоврядування та не відчужувати їх у приватну власність.

Як зазначається на сайті міської ради, нині будівлі на Польському ринку, що знаходяться на балансі К-ПНУ ім. І. Огієнка, не використовуються і більше того – зазнають руйнувань. Якщо найближчим часом не взятися за їх реконструкцію – приміщення будуть втрачені.

Однак міська влада не може приступити до робіт, поки вони не передані з державної у комунальну власність.
Нагадаємо, що процедура повернення цих будівель територіальній громаді міста  триває ще з 2009 року.

Неодноразово депутатський корпус і сам міський голова зверталися до Міністерства освіти і науки з цим питанням. І лише зараз обидві сторони, здається, дійшли порозуміння.

Те саме стосується приміщень за адресою Хмельницьке шосе, 28, де колись розташовувався дитячий садок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: