28 Лютого 2017 | 248

Будівлі в Старому місті планують передати з державної у комунальну власність

Нежитлові будівлі за адресою площа Польський ринок, 14-16 місто планує безкоштовно прийняти з державної у комунальну власність. За це сьогодні, 28 лютого на сесії проголосували депутати міської ради.

Наступний крок – відправка пакету документів до Кабінету Міністрів. Після цього міська влада сподівається, що на державному рівні буде прийнято рішення про передачу у комунальну власність зазначених приміщень.

Передача приміщень передбачає зобов’язання міської ради використовувати ці будівлі за цільовим призначенням, а саме для розміщення навчального закладу і підрозділів органу місцевого самоврядування та не відчужувати їх у приватну власність.

Як зазначається на сайті міської ради, нині будівлі на Польському ринку, що знаходяться на балансі К-ПНУ ім. І. Огієнка, не використовуються і більше того – зазнають руйнувань. Якщо найближчим часом не взятися за їх реконструкцію – приміщення будуть втрачені.

Однак міська влада не може приступити до робіт, поки вони не передані з державної у комунальну власність.
Нагадаємо, що процедура повернення цих будівель територіальній громаді міста  триває ще з 2009 року.

Неодноразово депутатський корпус і сам міський голова зверталися до Міністерства освіти і науки з цим питанням. І лише зараз обидві сторони, здається, дійшли порозуміння.

Те саме стосується приміщень за адресою Хмельницьке шосе, 28, де колись розташовувався дитячий садок.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама