Брати Капранови презентували в Кам’янці історичний роман «Паперові солдати»

У суботу, 14 грудня, до Кам’янця-Подільського завітали відомі українські письменники, видавці, публіцисти – брати Капранови, які презентували в центральній бібліотеці ім. Костя Солухи свій новий історичний роман «Паперові солдати».

Як наголосив Дмитро Капранов: «Ми з Тернополя, їдучи на Київ, традиційно не могли оминути Кам’янець-Подільський, щоб не завітати до наших давніх друзів. Тому зробили значне транспортне відхилення і вкотре в стінах вашої бібліотеки відчуваємо таку надзвичайно приязну атмосферу спілкування».

Під час зустрічі користувачі бібліотеки, добрі друзі та шанувальники творчості відомих київських письменників дізналися, про що новий роман авторів, в якому переплелися УПА і Голлівуд, Волинь і Каліфорнія, Сталін і Дісней, і що може поєднувати такі різні реальності.

Спілкуючись із присутніми, письменники зробили огляд своїх видань, які можна було придбати тут же в бібліотеці. «Паперові солдати», «Справа Сивого», «Майдан», «Таємні файли», «Мальована історія України», «Веселих свят», «Кобзар 2000», «Щоденник моєї секретарки»,  «Історія нашої Церкви» –  ось далеко не повний перелік творчих напрацювань невтомних і енергійних Братів.

До організації зустрічі долучилися ГО «Кам’янець-Подільське об’єднання Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка» та Всеукраїнська Ініціатива «Активна Громада» Кам’янця-Подільського від Інституту «Республіка».

Джерело: kam-pod.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: