«Брати Гадюкіни» зіграють благодійний концерт в Кам’янці-Подільському

25 травня о 17:00 легендарні «Брати Гадюкіни» виступлять в Кам’янець-Подільському міському будинку культури в підтримку Збройних Сил України.

Завдяки нашім Збройним Силам весь світ дізнався, що Україна – сильна країна, а наша сила в єдності. Українці всіх країн, єднаймося! – закликає вокаліст «Братів Гадюкіних» Михайло Лундін.

Кошти від продажу квитків на заходи туру, а також благодійні пожертви відвідувачів будуть направлені на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни. Організатори благодійного туру «Братів Гадюкіних» співпрацюють з Фондом Help People, що відомий своєю допомогою внутрішнім переселенцям. Фонд організовує евакуацію з міст, що обстрілюються, та надає місця для розселення з харчуванням.

Продаж квитків відбуватиметься на сайті «КАРАБАС»: https://kp.karabas.com

В рамках туру концерти відбудуться також в Івано-Франківську, Києві, Луцьку, Ужгороді, Житомирі та Вінниці. Про дати заходів буде повідомлено додатково.

Благодійний захід в Кам’янці-Подільському відбудеться за підтримки Міжнародного кінофестивалю «Бруківка», громадської організації «ТЕРИТОРІЯ», Кам’янець-Подільської міської ради та Міського будинку культури.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама