26 Серпня, 2020 | 910

Ботокс, СПА, відновлення – процедури для сяючого волосся у Кам’янці-Подільському

«Розкішне волосся легко може замінити жінці дорогу сукню», – переконують провідні стилісти. Звичайний, стриманий образ набуває абсолютного нового вигляду, якщо на ваших плечах розсипається блискуче, здорове, доглянуте волосся.

У Кам’янці-Подільському професійно відновленням та доглядом за волоссям займається майстер студії краси «Mon Vi» Юлія Каравацька.

Для досягнення ефекту сяючого, розкішного волосся Юлія пропонує наступні процедури:

– холодний і гарячий ботокс;

– СПА-процедура масло-баня;

– детокс шкіри голови;

– програми по відновленню волосся натуральними засобами;

– спліт-система запаювання кінчиків засобами бразильського виробництва;

– процедури на основі натуральних компонентів проти випадіння волосся та лупи .

Що таке ботокс для волосся?

В якості головного інгредієнта виступає молекула інтра-силан: при взаємодії з водою вона проникає вглиб волосяного стрижня і заповнює собою дрібні пошкодження. Також до складу ботокса для волосся входять вітаміни, гіалуронова кислота, кератин, амінокислоти, натуральні масла і екстракти.

Препарат наносять не тільки на пасма, а й на шкіру голови, щоб зміцнити коріння волосся. Процедура корисна при випаданні волосся і особливо рекомендується пофарбованим у блонд жінкам, оскільки повністю нейтралізує жовтизну.

Скільки триває ефект?

Усі процедури мають накопичувальний ефект, що дозволяє за кілька сеансів досягнути максимально тривалого результату. Проте вже після першої процедури ваше волосся виглядатиме ідеально.

Ефект від гарячого та холодного ботоксу триває при дотриманні усіх правил до 3-4 місяців. А після 3 процедур підряд ви можете взагалі забути про вирівнювання та укладки на 1,5 року.

Процедура масло-баня є відносно недорогою, часто дівчата використовують її перед важливою подією замість укладки. Ефект триває близько двох тижнів. Проте вже після кількох сеансів підряд ви просто не впізнаєте своє волосся, яке виглядатиме значно здоровішим та блискучішим.

Міфи

  1. Часто дівчата плутають процедури кератіну та ботоксу. Але це зовсім різні процедури. Ботокс не вирівнює волосся, а насичує його амінокислотами, натуральними оліями тощо. При цьому зберігається форма та структура волосся. До того ж ботокс не такий хімічний, як кератін, а навпаки має лікувальний ефект.
  2. Дехто думає, що накрутити волосся чи зробити укладку після ботоксу неможливо. Але насправді це не буде проблемою.

Як доглядати за волоссям після ботоксу?

  • Використовувати тільки безсульфатний шампунь;
  • не лягати спати з мокрою головою. Волосся потрібно обов’язково висушувати феном;
  • сауна та хлорована вода у басейнах – це вороги волосся після ботоксу. Якщо ж змоги відмовитись від походу в сауну немає, одягайте шапочку чи хустинку.

Приголомшливий ефект

Коли я тільки дізналась про ці процедури на семінарах у Києві та Одесі, сама не вірила у їх приголомшливий ефект, – розповідає Юлія Каравацька. – Проте зараз упевнена на всі 100% у їх ефективності та безпеці. Задоволені клієнтки, їх захоплені відгуки спонукають мене займатись улюбленою справою подекуди буквально до ночі.

Пошкоджене після фарбування чи завивки волосся, посічені кінчики, сильне випадіння волосся, лупа – всі ці проблеми легко вирішуються майстром за допомогою професійних засобів.

Юлія розповідає, що спочатку хвилювалась, чи буде попит на такі процедури, адже вони далеко не дешеві через дороговартісні препарати, які використовуються для роботи. Проте попит є, адже гарне, блискуче волосся ніколи не вийде з моди і завжди буде запорукою вашого неперевершеного вигляду.

Телефон для запису та консультацій: 067-798-65-72

Адреса студії краси «Mon Vi»: вул. Зарванська, 14

Поділитися: