5 Червня 2018 | 2246

Ближче 50 м від школи – алкоголю та тютюну зась: батьки просять кам’янчан підтримати петицію

Батьківська громада «Батьки-ніндзя м. Камянець-Подільський» просять кам’янчан підтримати петицію щодо заборони реклами та торгівлі тютюном, алкоголем, пивом, слабоалкогольними напоями поблизу навчальних та інших закладів для дітей в Кам’янці-Подільському.

Продаж алкоголю, сигарет, пива, слабоалкогольних напоїв в кіосках біля школи – це агресивна форма впливу на дитину, що провокує її до свідомого чи несвідомого нанесення шкоди своєму здоров’ю, негативної поведінки, набуття шкідливих звичок, згубних залежностей, – йдеться у петиції.

Батьківська громадськість вважає за необхідне введення заборони на продаж алкогольних, тютюнових виробів, пива та слабоалкогольних напоїв у торгівельних точках, які розташовані ближче, ніж на 50 метрів до закладів з постійним чи тимчасовим перебуванням дітей.

Аргументом батьки приводять й невтішну загальнодержавну статистику: Україна посідає перше місце у світі за темпами поширення дитячого алкоголізму. Кожна друга дитина у віці до 14 років регулярно вживає алкоголь.

Активісти батьківського руху «Батьки-ніндзя м. Камянець-Подільський» закликають депутатів міської ради  активніше долучатися до процесу розробки актуальної антиалкогольної і антитютюнової програми в нашому місті та на найближчій сесії розглянути введення мораторію на продаж алкогольних і тютюнових виробів поблизу навчальних закладів.

Ми також за посилення контролю над забороною відкритого вживання алкоголю та тютюнопаління в громадських місцях, поблизу культових споруд, закладів мистецтва та культури, а також поряд зі шкільними та іншими освітніми закладами та державними установами, – зазначають батьки. 

Підтримати петицію можна ТУТ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

69
3

Поділитися з друзями:

реклама